Skip to Content

У селі Гавриляк відкрили дитячий садочок

У четвер, 15 лютого, свої двері для маленьких відвідувачів відкрив дитячий садочок «Ромашка» в селі Гавриляк Тлумацького району. Це довгоочікуване дійство стало справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали голова районної ради Василь Двояк, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, народний депутат України Михайло Довбенко, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник, депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський, сільський голова Гавриляка Микола Місюра, жителі та гості села.

Вітання, найщиріші побажання, подяки, подарунки – всі ці щасливі моменти стали невід’ємною частиною довгоочікуваного свята. На цю подію з нетерпінням чекала вся громада, а особливо раділи батьки й маленькі дітки, які відтепер матимуть чудове приміщення для гри, відпочинку і розвитку.

Актуальність проблеми, яка була порушена громадою села щодо потреби у дошкільному закладі зумовлена насамперед сьогоднішніми вимогами суспільства, яке прагне влитись в європейську спільноту. Постало питання повноцінного розвитку особистості, ведення здорового способу життя, виховання дошкільної молоді.

У зв’язку з цим у 2012 році розпочались ремонтні роботи за проектом «Реконструкція існуючого шкільного приміщення під дитячий садок в с.Гавриляк Тлумацького району Івано-Франківської області». Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт становила близько 1 млн. 310 тис.грн. Будівельні роботи фінансувалися з державного бюджету та бюджету Гавриляцької сільської ради. Із бюджету Гавриляцької сільської ради на документацію та ремонті роботи виділено близько 203 тис.грн., із державного – 1 млн. 107 тис.грн. За проектом дошкільна група «Ромашка» розрахована на 15 місць.

Після урочистого перерізання стрічки для гостей провели невелику екскурсію дошкільним закладом. Для дітей у садочку створено всі умови для комфортного навчання, ігор і відпочинку, обладнано зручні приміщення. Вихованці садочка тут будуть у теплі та безпеці.

Володимир Габурак привітав присутніх з чудовою подією, побажав усім миру, добра та благополуччя, а також подякував усім тим, хто приймав активну участь в реконструкції приміщення та висловив сподівання, що цей затишний садочок стане для діток другою домівкою.

Місцевий священик провів обряд освячення приміщення, у якому малюки відтепер будуть розвиватися та пізнавати світ.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.