Skip to Content

Народний депутат України Михайло Довбенко здійснив робочий візит на Тлумаччину

У середу, 14 лютого, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко вчергове здійснив робочий візит на свій виборчий округ, до якого входить Тлумаччина.

Під час свого візиту він зустрівся із очільниками району – головою районної ради Василем Двояком та головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком, щоб обговорити актуальні питання життєдіяльності району. Під час зустрічі йшла мова про соціально-економічний та культурний розвиток району, зміцнення його інфраструктури, втілення реформ, реалізації проектів та програм.

Опісля, спільно з керівництвом району народний депутат відвідав одне з кращих сільськогосподарських підприємств району ТзОВ «Штерн-Агро», де зустрівся з його працівниками. Під час зустрічі її учасники окреслили коло питань в галузі сільського господарства, які потребують підтримки з боку народного обранця.

Михайло Довбенко зазначив, що надходження від діяльності підприємства дозволяють забезпечувати підтримку різних галузей господарства не тільки міста Тлумача, сіл Грушка, Хотимир, Озерян, Живачів, Олеша, Бортники, Гринівці, Колінці, Гавриляк, в яких «Штерн-Агро» орендує земельні паї жителів, а й сприяти розвитку усієї соціальної інфраструктури району.

У рамках візиту, на знак подяки за активну допомогу народний обранець вручив заступнику директора ТзОВ «Штерн Агро» Тлумацького району Івано-Франківської області Ігорю Гордійчуку Медаль та Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Насамкінець зустрічі керівники району подякували Михайлові Довбенку за постійну підтримку та сприяння у вирішенні важливих питань життєдіяльності Тлумаччини.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.