Skip to Content

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

Впродовж 13-14 лютого відбулись засідання постійних комісій районної ради, в роботі яких взяли участь голова районної ради Василь Двояк та його заступник – Василь Гнатюк.

Під час роботи постійної комісії з питань управління майном та комунальними підприємствами (голова М. Богович) розглядалися питання: про укладання та продовження терміну дії договорів оренди із ПрАТ «Київстар», ТзОВ «Лайфселл», громадською організацією «Тлумацьке районне об’єднання воїнів АТО»; звернення ТзОВ «ЗАХІДТЕПЛОЕНЕРГОІНВЕСТ – ТЛУМАЧ» та фізичної особи-підприємця Сербинського М.І. щодо перегляду діючого тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії тощо.

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, духовності та захисту прав громадян (голова В.Ціник) розглядалися проекти рішень, які виносяться на чергову сесію районної ради «Про делегування повноважень щодо управління комунальною установою «Тлумацький районний інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області», «Про внесення змін до Положення про комунальне підприємство «Районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», «Про програму з організації та проведення громадських робіт у Тлумацькому районі на 2018 рік» та інші.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.