Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 12 лютого, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Володимира Габурака відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено ряд заходів, які заплановані на 12-16 лютого.

Зокрема, присутні обговорили питання завершального етапу шкільних олімпіад, яке доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник, епідеміологічної ситуації в районі щодо захворювання на кір та завершення монтажу двох ліфтів у районній лікарні з яких інформував головний лікар Тлумацької ЦРЛ Іван Бойчук.

Окрім цього, на нараді йшлося про стан виконавської дисципліни у роботі з документами, відкриття дитячого садочка «Ромашка» та проведення свята духовності «Стрітенська свіча», яке відбудеться у селі Гавриляк, подання електронної звітності в казначейство та проведення наради із агроформуваннями району щодо готовності до проведення весняно-польових робіт.

Під кінець наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.