Skip to Content

Визначено районні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У вівторок, 6 лютого, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль та заступник міського голови з гуманітарних питань Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Ігор Мандар провели оргкомітет щодо організації у районі заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Участь у нараді взяли голова Тлумацької організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Валерій Ступницький, декан Тлумацького деканату Української Автокефальної Православної Церкви отець Василь Стадник, керівники та представники відділів з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації, культури і освіти РДА, управління соціального захисту населення РДА, Тлумацького районного військового комісаріату.

На оргкомітеті розглядались питання щодо проведення заходів з нагоди пам’ятної дати, сприяння в організації об’їзду могил воїнів-афганців, які загинули під час війни в Афганістані або померли після її закінчення, матеріального забезпечення батьків полеглих воїнів-афганців, інвалідів та членів районної Спілки ветеранів Афганістану. За результатами обговорення пропозицій було вирішено організувати 14 лютого виїзд представників організації до могил загиблих і померлих побратимів, а 15 лютого – Урочисте віче та поминальну панахиду біля пам’ятника воїнам-афганцям у міському парку м. Тлумача.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в загальноосвітніх навчальних закладах району відбудуться зустрічі учнів з воїнами-інтернаціоналістами, а в бібліотечних закладах - тематичні виставки літератури.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.