Skip to Content

Керівники району зустрілись з народним депутатом України Володимиром Шкварилюком

У вівторок, 30 січня, на території Тлумацького району з робочим візитом перебував секретар Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народний депутат України Володимир Шкварилюк.

Спільно з головою районної ради Василем Двояком, головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком та заступником голови районної ради Василем Гнатюком він відвідав об’єкти соціальної сфери району.

Свою поїздку нардеп розпочав з Тлумацької спеціальної школи-інтернат, де оглянув приміщення, яке планують переобладнати у Інклюзивно-ресурсний центр, який надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами.

У селі Грушка народний депутат побував у Грушківському навчально-виховному комплексі та фельдшерсько-акушерському пункті. Останньому Володимир Шкварилюк пообіцяв посприяти у виділенні медичного обладнання.

Особливу увагу учасники зустрічі приділили питанням будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі, ремонту доріг та залученню під це необхідних коштів. Зокрема, говорили про ремонт відрізку дороги від центральної автотраси до села Грушка.

У селі Яківка Володимир Шкварилюк оглянув спортивний майданчик зі штучним покриттям, відкриття якого відбулось у листопаді минулого року. Завдяки сприянню народного депутата на проведення будівельних робіт для облаштування майданчика із державного бюджету було виділено 600 тис.грн.. Також у планах народного обранця проведення ремонту Яківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та переобладнання частини навчального закладу в дитячий садочок.

Спілкуючись із народним депутатом України, представники влади району порушили низку актуальних та нагальних питань щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів Тлумаччини для вирішення яких необхідні значні фінансові ресурси.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.