Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 29 січня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Володимира Габурака відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Насамперед, мова йшла про забезпечення належного температурного режиму в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району.

Також обговорювалися питання проведення капітального ремонту дитячого відділення Тлумацької центральної районної лікарні; проведення погосподарського обліку худоби по сільській місцевості; підготовки до проведення весняно-польових робіт у районі у 2018 році; підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району; проведення заходів, присвячених 100-річчю битви під Крутами.

Під кінець наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів, установ та організацій району.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.