Skip to Content

У Тлумачі відзначили День Соборності України та провели районний фестиваль аматорського мистецтва

Україна має свою унікальну культуру та історію, до якої відносяться і різдвяні свята. Взагалі, цикл релігійних зимових свят вважається чи не наймістичнішим з усіх. Та найулюбленішим і найцікавішим є свято Різдва Христового.

Від покоління до покоління передаються традиції святкування Різдва, коли все наповнено музикою, співом, яскравими фарбами й непідробленою радістю. В Різдвяну ніч нас не покидає відчуття дива і здійснюються бажання.

Згадати традиції прадідів і зануритись в чарівну атмосферу різдвяного дійства жителям Тлумаччини допомогли працівники відділу культури райдержадміністрації, які підготували районний фестиваль «Покутська Розколяда», що відбувся 21 січня в місті Тлумачі. Дане дійство відбувалось у поєднанні з Днем Соборності України, із святом тих, хто живе і працює на благо своєї неньки України, дорожить, оберігає і щирим серцем любить свою державу.

У святкуванні взяв участь керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Мозиль, а вітали співгромадян з важливою історичною подією заступник голови районної ради Василь Гнатюк та голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський.

Зворушливу і змістовну концертну програму для учасників заходу підготували народні аматорські фольклорні колективи сіл Петрів, Хотимир, Гостів та Колінці, Прибилів Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади і Олеша Олешанської сільської ради об’єднаної територіальної громади, вокальний колектив «Чисті джерела», народний молодіжний хор «Acsios» та хор викладачів музичної школи міста Тлумача, «Меланка» з села Жуків, вокальний гурт «Доля» селища Обертин, солістка Ангеліна Дудяк, троїсті музики та віншувальники з села Палагичі. Також усі охочі мали нагоду переглянути виставку «Від Різдва до Водохреща», яку організували працівники Тлумацької бібліотечної системи.

На завершення святкового заходу учасники фестивалю аматорського мистецтва виконали спільну колядку, а ведучі заходу Світлана Камінська та Дмитро Пилипонько побажали усім присутнім здоров'я, добра, надії, здійснення в Новому році усіх мрій, панування спокою, миру і благодаті в нашій державі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.