Skip to Content

Візит на Тлумаччину народного депутата України Володимира Шкварилюка

27 грудня народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради з питань бюджету Володимир Шкварилюк з робочим візитом побував на Тлумаччині та спільно з головою районної ради Василем Двояком і головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком і відвідав об’єкти, на побудову, реконструкцію чи вдосконалення яких були виділені кошти з державного бюджету за його сприяння.

Перебуваючи у лікувальному закладі, представники влади поспілкувались з її керівництвом та медичним персоналом, оглянули лікувально-діагностичне обладнання для різних відділень ЦРЛ, придбане за безпосередньої матеріальної підтримки Володимира Шкварилюка, а саме: лабораторне, фізіотерапевтичне устаткування, електроенцефалограф, ректоскоп, ЕКГ-апарати, стоматологічну установку, обладнання для операційної (апарат для наркозу, безтінева лампа, операційний стіл), переносний рентгенівський апарат та проявну машину для плівки, автоклави, сухожарові шафи для стерилізації, мікроскопи тощо. Як зазначив головний лікар району Іван Бойчук, така суттєва одномоментна допомога на суму понад 6 млн грн надійшла на рахунок Тлумацької райлікарні вперше за останні двадцять років. Крім закупленого обладнання, у медичному закладі за ці кошти також замінили 132 віконні блоки та четверо дверей на сучасні енергозберігаючі, придбали два ліфти на заміну тим, що вже вичерпали свій робочий ресурс.

Олешанська сільська ОТГ завдяки коштам, виділеним за сприяння народного депутата В.Шкварилюка (2,5 млн грн), отримала автогрейдер. Цей пристрій дасть можливість взимку утримувати дороги на території об’єднаної територіальної громади у належному стані.

Тлумацька загальноосвітня школа отримала 1 млн. грн. для заміни вікон на енергозберігаючі. 400 тис. грн отримав Ісаківський навчально-виховний комплекс, за які у навчальному закладі замінили систему опалення.

4 млн 840 тис. грн виділено з держбюджету з допомогою В.Шкварилюка на покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району, Тлумацької міської та Олешанської сільської об’єднаних територіальних громад. За ці гроші школи (отримали по 100 тис. грн. кожна) та дитсадки (по 30 тис. грн) планують придбати на потреби своїх учнів і вихованців технічні засоби (ноутбуки, проектори, принтери тощо), набори парт, комплекти м’ячів, музичні центри та доповнення до них (підсилювачі звуку, мікрофони та ін.), холодильники, телевізори, духові шафи і т.п.

Загалом, завдяки народному депутатові Тлумаччина у 2017-му зреалізувала проекти на понад сімнадцять з половиною мільйонів гривень.

На знак подяки за активну допомогу установам та організаціям, навчальним та лікувальним закладам нашого краю міський голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський вручив народному обранцю посвідчення та нагрудний знак «Почесний громадянин міста Тлумача».Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.