Skip to Content

У Палагичах відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

У неділю, 24 грудня, відбулося відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Палагичі.

З цією подією жителів села прийшли привітати голова районної ради Василь Двояк, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, видатний український спортсмен, штовхальник ядра, срібний призер Чемпіонату Європи в 1994 році Роман Вірастюк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, сільський голова села Палагичі Ігор Петрук.

Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить молоді села долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професіональному рості.

Будівельні роботи для облаштування майданчика здійснювались з державного, обласного, районного бюджетів та бюджету Палагицької сільської ради.

За сприяння народного депутата України, секретаря Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Володимира Шкварилюка на ці потреби з державного бюджету було виділено 600 тис. грн.. З обласного, районного та місцевих бюджетів виділили близько 200 тис. грн./Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.