Skip to Content

Сесія районної ради затвердила районний бюджет на 2018 рік

У четвер, 21 грудня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася сімнадцята сесія районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяв участь депутат обласної ради Богдан Станіславський.

На початку її роботи було нагороджено цьогорічних лауреатів районної літературно-мистецької премії ім. Г.Крука. Ними стали Романюк Роман Зіновійович з с.Надорожна (номінація «Творче надбання краю»), Татарчук Богдан Дмитрович з м.Тлумач (номінація «Образотворче (живопис, скульптура, графіка тощо) і декоративно-прикладне мистецтво») та фольклорний колектив з с.Надорожна «Червона калина» (кер. Петро Круховський) (номінація «Музичне мистецтво»).

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про районний бюджет на 2018 рік, про програму інформаційно-просвітницького забезпечення Тлумаччини на 2018 рік, про програму забезпечення системи державного управління Тлумацької районної державної адміністрації на 2018 рік, про районну програму підтримки дітей з фізичними обмеженнями на 2018 рік, про районну програму підтримки сільських футбольних команд Тлумаччини на 2018-2019 роки, про районну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, про внесення доповнень до рішення Тлумацької районної ради від 24.12.2015р. № 015-02/15 «Про Програму охорони навколишнього природного середовища в Тлумацькому районі до 2020 року», про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, цілий ряд рішень, які стосуються соціальної сфери, передачі майна та інші.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.