Skip to Content

Звернення


Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, який став першою перемогою людства у приборкуванні мирного атому. З того часу учасники ліквідації аварії почали вважати його своїм професійним святом, хоча жоден з них не здобував такої професії.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за своїми масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей, їх соціальні, економічні і побутові умови. Але завдячуючи самовіданній праці ліквідаторів у зоні зараження сьогодні ми народжуємо дітей, працюємо, переживаємо радість і біль – маємо усе те, що зветься Життя!

Багато добровольців з нашого району тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас. Ми не забудемо їхню самопожертву задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

У цей день ми вшановуємо пам’ять загиблих, які віддали життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха та щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

Доземно схиляємо голови перед вами. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Зичимо усім вам, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і затишку у ваших оселях!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.