Skip to Content

Керівництво обласної ради відвідало з робочим візитом Тлумацький район

У вівторок, 12 грудня, голова обласної ради Олександр Сич, його перший заступник голови Василь Гладій, заступник Сергій Басараб, працівники виконавчого апарату та депутати облради Богдан Станіславський та Микола Кузьма, обрані від району, відвідали з робочим візитом Тлумаччину та провели нараду з питань соціально-економічного розвитку.

З метою ознайомлення із об’єктами соціальної сфери району, разом з головою районної ради Василем Двояком та головою райдержадміністрації Володимиром Габураком, вони відвідали м. Тлумач, селище Обертин, село Олеша. На місці вони ознайомилися з підсумками реалізації проектів обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування громадами-переможцями, зустрілися з місцевим керівництвом та проаналізували наявні проблеми, які потребують нагального вирішення.

За підсумками візиту у великому залі адмінбудинку органів районної влади відбулася підсумкова нарада за участю депутатів районної ради, голів ОТГ, місцевих рад, в.о. старост, керівників районних організацій та установ, директорів шкіл, громадськості.

У своїх виступах керівники обласної ради проаналізували побачене та розповіли про роботу над вирішенням існуючих проблем. Окремо було відзначено активну участь органів місцевого самоврядування району в обласних конкурсах місцевого самоврядування та результати роботи громад, починаючи з 2011 року. Так само обговорювалися земельні питання, зокрема рекомендації щодо врегулювання питань плати за використання земель підприємствами паливно-енергетичного комплексу.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.