Skip to Content

У Тлумачі відзначили День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування

У середу, 6 грудня, в Народному Домі міста Тлумача пройшов святковий концерт з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

В залі зібралися учасники антитерористичної операції, волонтери, представники влади району і міста, працівники районних установ і організацій, громадсько-політичних об’єднань, жителі та гості районного центру.

З вітальним словом до наших захисників звернулися заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль та голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, які разом з заступником військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату підполковником Сергієм Загрійчуком вручили почесні грамоти і грошові премії волонтерам та учасникам антитерористичної операції, які захищають наш спокій на Сході України.

Зворушливу і змістовну концертну програму для учасників заходу підготували працівники Тлумацького народного дому, учні Тлумацької дитячої музичної школи, Тлумацької гімназії та учасники творчого об’єднання «Немеркнуче сяйво». В залі лунали тематичні пісні, танці та літературно-музичні композиції.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.