Skip to Content

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

У вівторок, 28 листопада, відбулись засідання постійних комісій районної ради, в роботі яких взяли участь голова районної ради Василь Двояк та його заступник – Василь Гнатюк.

Під час роботи постійної комісії з питань управління майном та комунальними підприємствами (голова М. Богович) розглядалися питання: про продовження терміну дії договорів оренди із «ЗАХІДТЕПЛОЕНЕРГОІНВЕСТ–ТЛУМАЧ» та ПрАТ «Київстар», звернення КП «Тлумач-Водоканал» щодо перегляду діючих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, звернення Олешанської сільської ОТГ щодо передачі будівель амбулаторій та належного їм майна, про роботу ТзОВ «ГРІНЕРЕДЖІ» з надання послуг теплопостачання Тлумацькому коледжу ЛНАУ, Тлумацькій спеціальній школі-інтернат, Тлумацькій ДЮСШ.

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова З.Білуник) розглядалися питання: про внесення змін до кошторисних призначень головних розпорядників коштів, про виділення коштів для будівництва-прибудови спортивного залу школи с. Олеша та реконструкції Будзинської ЗОШ І-ІІ ст. тощо.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.