Skip to Content

У селах Яківка та Підвербці відкрито спортивні майданчики зі штучним покриттям

У неділю, 26 листопада, у селах Яківка та Підвербці відбулося відкриття та освячення спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

З цією подією жителів цих сіл прийшли привітати директор департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, видатний український спортсмен, штовхальник ядра, срібний призер Чемпіонату Європи в 1994 році Роман Вірастюк, голова районної ради Василь Двояк, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту РДА Наталія Круховська.

Відкриття спортивних майданчиків є знаковою подією для сіл Яківка та Підвербці. Адже багато юнаків та дівчат проявили себе у різних видах спорту. Молодь цих населених пунктів бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасні майданчики зі штучним покриттям дозволять їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допоможуть юним спортсменам у професіональному рості.

Будівельні роботи для облаштування майданчиків здійснювались з державного, обласного, районного бюджетів та бюджетів Яківської і Підвербцівської сільських рад.

За сприяння народного депутата України, секретаря Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Володимира Шкварилюка на ці потреби із державного бюджету було виділено 1 млн. 200 тис. грн. (по 600 тис. грн. на кожен). З обласного, районного та місцевих бюджетів виділили близько 400 тис.грн. (по 200 тис. грн. на кожен).Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.