Skip to Content

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах розроблення містобудівної документації (зміни і доповнення до генерального плану с. Живачів)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах розроблення містобудівної документації (зміни і доповнення до генерального плану с. Живачів) територій земельних ділянок під розміщення альтернативних джерел енергії (сонячних та вітрових електростанцій), які знаходяться на території Живачіської сільської ради (с.Живачів).

Відповідно до ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ке¬руючись ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", поставною Кабінету Міністрів України від 21.05.2011 р. №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", з метою оз¬найомлення членів територіальної громади зі змінами і доповненнями до генерального плану с.Живачів із змінами і доповненнями включення додаткових територій в межі генплану з їх детальним плануванням, які знаходяться на території Живачівської сільської ради - частини контурів №173 урочища «Рівнички» площею 19,7 га та контур № 166 ур. «Глинка» орієнтовною площею 10,0 га що перебувають в межах населеного пункту та території контур №153 ур. «Копанки» контур №153в ур. «Рівнички») загальною площею 70,4601га (кадастровий номер 2625683700:01:001:0001) що перебувають за межами населеного пункту ,
повідомляємо про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

Основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації розміщення житлової забудови та альтернативних джерел енергії (сонячні та вітрові електростанції), знаходяться в Живачівській сільській раді.

Замовник – виконавчий комітет Живачівської сільської ради.

Розробник – фізична особа-підприємець Ганущак Марія Андріївна.

Ознайомитися з проектами змін і доповнень до генплану вищезазначених територій земельних ділянок можна в приміщенні адмінбудинку сільської ради за адресою: с. Живачів, вул. Незалежності, 34б.

Пропозиції і зауваження, що містять обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені, по-батькові, місця проживання, з особистим підписом, для реєстрації подаються в Живачівську сільську раду протягом одного місяця (30 днів) з дня оприлюднення даного повідомлення.


Виконавчий комітет


Живачівської сільської радиХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.