Skip to Content


 

У Тлумачі визначили лауреатів літературно-мистецької премії Тлумаччини ім. Г. Крука 2016 року

У вівторок, 25 жовтня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з присудження щорічної літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука. Очолили роботу комісії її співголови – голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Володимир Габурак.

Виплата заробітної плати та соціальний захист держслужбовців – актуальні питання роботи профспілки

У вівторок, 18 жовтня, у Тлумацькому районі відбулося виїзне засідання президії обласного комітету профспілки працівників державних установ. Розпочався візит профспілкових лідерів зустріччю в адміністративному будинку органів влади району з представниками районного комітету профспілки, керівниками установ і організацій району, профспілковими активістами.

Відбувся районний фестиваль «Подяка Богу за врожай»

У п’ятницю, 14 жовтня, в селищі Обертин пройшов традиційний для Тлумаччини районний фестиваль «Подяка Богу за врожай». Цього разу головним фестивальним атрибутом, за задумом організаторів, стала – капуста. Вона не тільки милувала око різними сортами і оригінальними композиціями, а й смакувала обертинцям і гостям селища у пиріжках, капустяниках, капусняках, млинцях, квашеною, смаженою, тушкованою.

У Тлумачі відзначили 74-ту річницю створення Української Повстанської Армії та День захисника України

У четвер, 13 жовтня, у районному Народному домі міста Тлумача відбулись урочистості з нагоди 74-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня захисника України. Участь у святкуванні взяли керівники району, працівники установ та організацій району, представники громадсько-політичних об’єднань, духовенства, жителі міста.

Благодійна допомога для Тлумацької лікарні

Минулого тижня з робочим візитом на Тлумаччині побував народний депутат України Михайло Довбенко. Спільно з головою районної ради Василем Двояком, головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком, міським головою міста Тлумача Володимиром Корженьовським він відвідав Тлумацьку центральну районну лікарню та зустрівся з головним лікарем лікувального закладу Іваном Бойчуком.

Народний депутат та керівництво району зустрілися з громадою села Будзин

У суботу, 8 жовтня, у Тлумацькому районі побував народний депутат України Михайло Довбенко і зустрівся з жителями села Будзин. У зустрічі взяли участь голова районної ради Василь Двояк та голова райдержадміністрації Володимир Габурак.

Тлумацька центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу із Німеччини

У понеділок, 3 жовтня, за сприяння голови районної ради Василя Двояка, голови районної державної адміністрації Володимира Габурака та фінансової підтримки народного депутата України Володимира Шкварилюка Тлумацька центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу, яку надала Міжнародна організація Червоного хреста.

Відбулось засідання робочої групи з реалізації проекту водопостачання у Тлумачі

Минулого тижня в Тлумач завітали представники Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), щоб взяти участь у засіданні робочої групи з оцінки успішності реалізації проекту модернізації та розвитку системи водопостачання в місті.

Тлумацький районний військовий комісаріат – у новому приміщенні

У п’ятницю, 30 вересня, у місті Тлумачі відбулось урочисте відкриття нового приміщення районного військового комісаріату за адресою Винниченка 1. Для забезпечення комфортних умов роботи військового комісаріату за сприяння районної державної адміністрації та районної ради у приміщенні були здійснені ремонтні роботи.

Представники проекту DESPRO побували в районі

У четвер, 29 вересня, Тлумацький район відвідали експерти Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) та зустрілися з керівництвом району, зокрема його очільниками головою районної ради Василем Двояком та головою райдержадміністрації Володимиром Габураком.

Збір матеріалів


Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
Theme by Dr. Radut.