Skip to Content


 

Профорієнтаційний урок тему: «На порозі професійного вибору»

В сучасних умовах важливого значення набуває професійна орієнтація учнівської молоді. З метою ознайомлення учнів з проблемою самовизначення, формування реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці, мотивації учнівської молоді до вибору актуальних на ринку праці професій 10 грудня фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яна Олійник для 11 учнів 8 та 9 класів Петрилівського НВК провела профорієнтаційний урок тему: «На порозі професійного вибору».

Про скликання 26-ої сесії районної ради VIІ демократичного скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   10   грудня 2019 р. №  212-р   
м. Тлумач

Про скликання двадцять восьмої сесії
районної ради VIІ демократичного скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять восьму сесію районної ради VІІ демократичного скликання 20 грудня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку з порядком денним:

1. Про районну програму соціальної підтримки та реабілітації інвалідів зору на 2020 - 2024 роки.
2. Про районну програму підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення на 2020 – 2024 роки.
3.
Про районну програму підтримки сільських футбольних команд Тлумаччини на 2020 – 2021 роки.
4.
Про районну програму підтримки дітей з фізичними обмеженнями на 2020 рік.
5. Про програму інформаційно-просвітницького забезпечення Тлумаччини на 2020 рік.
6. Про програму забезпечення системи державного управління Тлумацької районної державної адміністрації на 2020 рік.
7. Про програму соціально-економічного і культурного розвитку Тлумацького району на 2020 рік.
8. Про районний бюджет на 2020 рік.
9. Різне.

2. На двадцять восьму сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, першого заступника голови, керівника апарату, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, міського голову Тлумацької ОТГ, селищного, сільських голів, сільського голову Олешанської ОТГ, керівників районних служб, підприємств та установ, політичних і громадських організацій, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                        Василь Двояк

Проведена професіографічна екскурсія

9 грудня Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості для 9 безробітних громадян було проведено Професіографічну екскурсію до піцерії «LAFRESKA» підприємця Малюванчук Ганни Михайлівни. Метою даного заходу було ознайомлення і формування у безробітних уявлення про підприємства району, вакансії, їх укомплектування, історією та специфікою роботи підприємств.

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

У п’ятницю, 6 грудня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій під головуванням голови постійної комісії Зіновія Білуника.

На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також голова районної ради Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Овчарчин.

На порядку денному засідання комісії було розглянуто виділення коштів з обласного бюджету на погашення заборгованості по заробітній платі працівникам органів місцевого самоврядування та охорони здоров’я та інші фінансові питання.

Інформація про судові засідання

3 грудня 2019 року відбулося судове засідання Західного апеляційного господарського суду за апеляційною скаргою ТОВ «РВК «Злагода» на рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 29.08.2019р. у справі №909/607/19 за позовом ТОВ «РВК «Злагода» до Тлумацької районної ради про визнання права власності на нежитлове приміщення за адресою м. Тлумач, вул. Кармелюка, 10 (цим рішенням відмовлено у задоволенні позову). За результатами судового засідання апеляційну скаргу ТОВ «РВК «Злагода» залишено без задоволення, а рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 29.08.2019р. в силі.

5 грудня 2019 року відбулося судове засідання Господарського суду м. Києва за позовом ТОВ «РВК «Злагода» до Міністерства юстиції України, Тлумацької районної ради, Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області про спонукання до укладення договору та проведення державної реєстрації засобу масової інформації. За результатами судового засідання в задоволенні позовних вимог ТОВ «РВК «Злагода» відмовлено в повному обсязі.

Вітання


Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя!

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у мирне майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь Двояк

Перший заступник голови райдержадміністрації               Микола Присяжнюк

Вітання


Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.

Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. І сьогодні солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, боронячи честь і свободу рідної землі, стоячи зі зброєю в руках на сторожі України, проливаючи кров за нашу незалежність та ціною свого життя зупиняють агресора.

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в Збройних Силах України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян!

Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни.

Тож бажаємо вам сили, наснаги, міцного здоров’я, мирного неба та щасливого життя! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху!

З повагою,

Голова районної ради                                                              Василь Двояк

Перший заступник голови райдержадміністрації               Микола Присяжнюк

Актуально

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтерів

Міжнародний день волонтерів був проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.

Офіційно вважається, що волонтерський рух бере початок у 20-х роках XX століття. Після Першої світової війни, у 1920 році, під Страсбургом, був здійснений перший волонтерський проект за участю німецької та французької молоді, у рамках якого волонтери відновлювали зруйновані війною ферми в районі місць найбільш запеклих боїв між німецькими й французькими військами. Потім цю естафету підхопила Індія, й рух поширився світом. У 1987 році в світі налічувалося 80 мільйонів волонтерів, на початок ХХІ ст. – понад 100 мільйонів.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 – Революція Гідності, війна на сході нашої країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів. Саме волонтери першими добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші й везли на передову.

Саме завдяки українським волонтерам – їхній небайдужості, порядності, активній громадській позиції та фанатичній відданості справі, Україна вистояла й зберегла незалежність.

На тлі майже тотальної недовіри українців до судів, прокуратури, міліції – рівень довіри до волонтерів – один із найвищих, адже ці люди жертвували не тільки власним часом, коштом, силами, а іноді – життям.

Громади Тлумацького району серед переможців обласного конкурсу

З нагоди Дня місцевого самоврядування у середу, 4 грудня, в обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і восьмих обласних конкурсів «Краща спортивна громада», «Громада кращого довкілля», «Краща етнокультурна громада».

У заході взяла участь делегація Тлумацького району, яку очолив заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

Очільниками району проведено щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 3 грудня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка та заступника голови районної ради Василя Гнатюка відбулася щотижнева нарада із керівником апарату РДА Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Збір матеріалів


Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.