Skip to Content


 

Вітання


Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника сільського господарства!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу - працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаємо всім трудівникам Тлумаччини міцного здоров’я, радості! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя! Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир Габурак

Вітання


Шановні студенти Тлумаччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента, яке щорічно в Україні відзначається 17 листопада. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Тому майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

В Міжнародний день студента сердечно бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Примножуйте свою енергію, неодмінних вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку!

Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир Габурак

ОГОЛОШЕННЯ


Увага! Телефон «довіри» та «електронна пошта довіри», для реагування на факти корупції в прокуратурі Івано-Франківської області

Для повідомлення та оперативного реагування на отриману інформацію про факти корупції в органах прокуратури Івано-Франківської області діє «телефон довіри» та «електронна пошта довіри».

Приймання повідомлень про корупційні дії працівників прокуратури області здійснюється на номер (0342) 75-02-06 (у робочі дні з 9 до 18 години), електронна пошта korrupcia.frankivsk @ gp.gov.ua (цілодобово).

У такому ж порядку приймаються повідомлення про корупційні дії прокурорів і слідчих прокуратури на «телефон довіри» Генеральної прокуратури України – (044) 200-79-87.

Вітання


Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Тлумаччини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

З нагоди свята бажаємо вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури! А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир Габурак

У Тлумачі вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва району

Щорічно, 9 листопада, працівники культури України та майстри народних мистецтв відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, сьогодні, 8 листопада, в районному Народному Домі м. Тлумача відбулися святкові урочистості.

Відбулась нарада з питань призову громадян на строкову військову службу

У середу, 8 листопада, голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Володимир Габурак провели нараду стосовно забезпечення виконання завдань осіннього призову громадян району на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

У понеділок, 6 листопада, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій під головуванням голови постійної комісії Зіновія Білуника. На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також голова районної ради Василь Двояк, голова райдержадміністрації Володимир Габурак та начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин.

Роботи зі спорудження спортивних майданчиків на завершальній стадії

У п’ятницю, 3 листопада, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Роман Качур відвідали села Підвербці та Яківка.

У Тлумачі визначили лауреатів літературно-мистецької премії Тлумаччини ім. Г. Крука 2017 року

У четвер, 2 листопада, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з присудження щорічної літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука. Очолили роботу комісії її співголови – голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Володимир Габурак.

В Тлумачі відбулися урочистості з нагоди 99-ї річниці проголошення ЗУНР

У середу, 1 листопада, в м. Тлумачі відбулося відзначення 99-ї річниці проголошення ЗУНР, в рамках якого було освячено меморіальну дошку Івану Макуху на будівлі міської ради та проведено святковий концерт в Тлумацькому народному домі.

Збір матеріалів


Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.