Skip to Content


 

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 19 листопада, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови райдержадміністрації Ігоря Дрогомирецького відбулася щотижнева нарада із заступником голови районної ради Василем Гнатюком, заступником голови райдержадміністрації Миколою Присяжнюком, керівником апарату Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

День відкритих дверей на виробництві

16 листопада Тлумацькою районної філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості для учнів Палагицького НВК був проведений День відкритих дверей на виробництві у ТзОВ "Файні ябка".

Директор підприємства Богдан Бучинський ознайомив дітей з процесом виробництва сушки. Він зазначив, що починається все з прийому свіжозібраних фруктів та ягід. Маючи два власні городи з полуницею та малиною до підприємства також привозять фрукти мешканці навколишніх сіл. Отримані фрукти миють та ріжуть дольками. Розложені на спеціальні стенди з сітками вони потрапляють у сушку. Надалі продукція має вистигнути, а тоді потрапляє у сортувальний цех, де працівниці сортують та пакують у фірмові обгортки. За добу “Файні ябка” можуть приготувати до 800 кг. сушки.

Професіографічна екскурсія — це завжди цікаво та пізнавально

За ініціативи Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості минулого тижня для учнів 7-9 класів Колінцівського НВК був проведений захід професіографічна екскурсія до приватного підприємця Ганни Станіславської у пекарню "ОберХліб" в селищі Обертин.

Під час проведення заходу завідувач виробництва Оксана Друляк, ознайомила учнів з історією створення пекарні, основними затребуваними професіями, які використовуються на підприємстві та з вимогами до працівників.

Відбувся волейбольний турнір пам'яті Ярослава Кікця

У неділю, 18 листопада, у місті Тлумачі відбувся районний турнір з волейболу присвячений пам'яті Ярослава Кікця. Участь у турнірі взяли команди міста Тлумача, сіл Підвербці та Прибилів.

У результаті напружених та захоплюючих ігор перемогу здобули волейболісти Прибилова. Голова районної ради Василь Двояк та в.о. начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації Богдан Павлюк нагородили учасників змагань кубком і грамотами.

Очільники району провели робочу нараду із керівниками правоохоронних органів

У середу, 14 листопада, голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький та голова районної ради Василь Двояк провели нараду із керівниками правоохоронних органів району. На нараді були присутні заступник начальника Тлумацького відділення поліції Тарас Равлюк, військовий комісар районного військового комісаріату Віталій Непеляк, голова Тлумацького районного суду Надія Лущак, інспектор районного відділу УДСНС в Івано-Франківській області Василь Бойчук, начальник відділення Тисменецької ОДПІ Головного управління фіскальної служби України Микола Іванішин.

Під час зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці виконавчих та представницьких гілок влади Тлумацького району із правоохоронними органами. Окрім цього, учасники наради обговорили усі проблемні питання та визначили шляхи їх вирішення.

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 12 листопада, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада із заступником голови районної ради Василем Гнатюком, керівником апарату Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Проведено двадцять першу сесію районної ради

У четвер, 8 листопада, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася двадцять перша сесія районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяв участь депутат обласної ради Богдан Станіславський та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради Василь Двояк та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк за активну участь у проведенні ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» вручили Диплом міністерства аграрної політики та продовольства України депутату обласної ради, власнику пекарні «ОберХліб» Тлумацького району Богдану Станіславському.

Відбулося засідання президії районної ради

У вівторок, 6 листопада, відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Двояк.

Під час її роботи було обговорено питання, включені до порядку денного чергової двадцять першої сесії районної ради, яка відбудеться 8 листопада 2018 року, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року та про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про затвердження Статуту комунальної установи «Тлумацький районний інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» у новій редакції, про встановлення розміру плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах району, про Цільову програму протипожежного захисту районних закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту на 2018-2021 роки, про утворення Обертинської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, майнові питання та інші.

Працівники соціальної сфери Тлумацького району приймали вітання з нагоди професійного свята

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. А тому, в понеділок, 5 листопада, у великій залі будівлі органів влади району у дружній, затишній атмосфері приймали вітання працівники соціальної сфери Тлумаччини.

У Тлумачі відбувся Кубок Богдана Трофановича

У неділю, 4 листопада, у місті Тлумачі на стадіоні "Колос" пройшов фінальний матч Кубка Богдана Трофановича. Вітали учасників змагань голова районної ради Василь Двояк та міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський.

За результатами цікавих та запеклих ігор, переможцем турніру стала команда ФК "Грушка", яка здолала у фіналі ФК "Підвербці".

Також під час проведення турніру було відкрито меморіальну дошку тренеру Тлумацької ДЮСШ та багаторічному гравцеві ФК "Придністров’я" Василю Рахинському.

Збір матеріалів


Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.