Skip to Content


 

Професійний орієнтир

19 березня фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено ряд заходів в рамках реалізації профорієнтаційної акції Івано-Франківського обласного центру зайнятості "Професійний орієнтир" для учнівської молоді 9-11 класів Нижнівського НВК, 9 класу Олешівського НВК та 9 класу Остринської ЗОШ І-ІІ ст..

Спочатку школярі відвідали Тлумацьку районну філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг В.Кебрин ознайомив учнів з роботою кожного відділу, їх функціями та основними завданнями, надав рекомендації як уникнути помилок при виборі професії, розповів про основну формулу вибору професії «Хочу. Можу.Треба.», ознайомив учнів з платформою для онлайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» для визначення професійних інтересів, здібностей та психологічних схильностей, а також рекомендував отримати індивідуальні консультації фахівців служби зайнятості, записавшись на прийом через сервіс «Електронна черга».

Районна рада переможець обласного конкурсу

Нещодавно відбулося засідання комісії Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників державних установ з питань соціально-економічного захисту, охорони праці та правової роботи, на якому було визначено результати обласного конкурсу "Кращий колективний договір" за підсумками роботи в минулому році.

А вже в четвер, 21 березня, голова районного комітету Профспілки працівників державних установ Іван Шкварок вручив колективу виконавчого апарату районної ради (голова районної ради – Василь Двояк, голова профкому – Наталія Базів) диплом переможця вищезгаданого конкурсу.

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У вівторок, 19 березня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови райдержадміністрації Івана Дрогомирецького відбулася щотижнева нарада із першим заступником голови РДА Миколою Присяжнюком, керівником апарату Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Вітання


Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, відданості своїй роботі до осель жителів Тлумаччини потрапляє тепло і вода, газ і світло.

Велика вдячність і низький доземний уклін за це усім вам!

Хочемо побажати вам неупинного пошуку нового для покращення комунального та побутового обслуговування населення, професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашого району!

З повагою,

Голова районної ради                                                        Василь Двояк

Голова райдержадміністрації                                            Іван Дрогомирецький

Звернення


14 березня – День українського добровольця

Ось уже п’ятий рік поспіль триває неоголошена війна проти України. Суспільству, волонтерам, державі, а насамперед Збройним Силам та іншим військовим формуванням вдалося дорогою ціною боронити кордони рідної землі, військовослужбовці ціною власного життя, зупинили просування ворога вглиб країни. Саме в той час за покликом серця україньке військо поповнило безліч добровольців. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом та покинув навчання… Однак, їх подвиг – врятував країну. Саме 14 березня 2014 року з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. Це поклало початок створенню Національної Гвардії України, яка стала першим етапом відновлення могутності української армії.

Відтак, усі громадяни України повинні бути вдячні представникам добровольчих батальйонів, які відіграли значну роль у військовому протистоянні на Сході України. Саме вони пройшли пекло найтяжчих бойових операцій: Широкине, Іловайськ, Мар’їнка, Донецький аеропорт… Іменами добровольців, що віддали на фронті свої життя, називають вулиці та проспекти українських міст. Бої за повне звільнення України тривають. Але ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців. Переконані, що ці важкі для нашої країни останні роки загартували нас з вами і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь. Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю і об’єднати весь український народ. А День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

Бажаємо вам – шановні добровольці – добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

З повагою,

Голова районної ради                                                        Василь Двояк

Голова райдержадміністрації                                            Іван Дрогомирецький

14 березня – День українського добровольця

Трудова зайнятість - запорука позитивних змін життя суб’єкта пробації

Минулого тижня відбулася робоча зустріч фахівця з профорієнтації Тлумацької філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Світлани Атаманюк з начальником Тлумацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Романом Кострибою.

Основним завданням стало обговорення організації заходів із соціальної адаптації осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі у частині їх працевлаштування.

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

У понеділок, 11 березня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій під головуванням голови постійної комісії Зіновія Білуника. На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також голова районної ради Василь Двояк та начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Овчарчин.

На порядку денному засідання комісії були розглянуті питання виділення коштів з обласного бюджету, з фонду охорони навколишнього природного середовища, розподілу дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, розподілу субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій тощо.

У Тлумачі відзначили 205-ту річницю від дня народження Т.Г.Шевченка

У неділю, 10 березня, у Народному Домі місті Тлумача, відзначили 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка за присутності керівництва району та міської ОТГ, громадськості, шкільної молоді та усіх небайдужих громадян.

День народження і день смерті великого Кобзаря стоять поряд 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями 47 років життя, яке стало славою і гордістю українського народу. 47 років слави і приниження, злетів і падінь, 47 років великої любові до України, до її історії, мови, культури.

У населених пунктах району відбулись урочистості з нагоди 205-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

У ці весняні дні українці всього світу відзначають 205-річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Збір матеріалів


Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.