Skip to Content


 

Вітання


Шановні бухгалтери нашого краю!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

16 липня по всій країні відзначається ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Упевнені, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів та скарбниці, важливою умовою подальшого розвитку нашого району.

Бажаємо усім міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів!

Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Перший заступник голови райдержадміністрації              Микола Присяжнюк

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 16 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, в.о керівника апарату Ігорем Гондюком, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Проведено нараду про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

У четвер, 12 липня, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк провели нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та їх головними бухгалтерами щодо розгляду листа Головного управління державної фіскальної служби України від 11.07.2018 року №5801/0/09-19-54-02-21.

На нараді розглядались питання про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату (перерахування) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування станом на 01.07.2018 року.

З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.

Професіографічна екскурсія на підприємство «Штерн-Агро»

Багаторічна співпраця Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з підприємством ТзОВ «Штерн-Агро» спрямована на забезпечення кадрових потреб агрофірми та працевлаштування громадян на вакантні робочі місця.

9 липня Тлумацькою районною філією Івано-Франківського центру зайнятості була організована та проведена професіографічна екскурсія для безробітних в ТзОВ «Штерн-Агро». Мета проведення даного заходу – ознайомлення безробітних із специфікою роботи агрофірми, її матеріально-технічною базою, умовами та оплатою праці.

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

У вівторок, 10 липня, відбулось засідання постійної комісії з питань управління майном та комунальними підприємствами (голова М. Богович), в роботі якої взяли участь голова районної ради Василь Двояк та його заступник – Василь Гнатюк.

Під її час роботи розглядалися питання: про продовження дії договорів оренди нерухомого майна у м. Тлумачі та сел. Обертин, про співпрацю з підприємствами, які надають послуги теплопостачання, та підготовку до опалювального сезону 2018-2019 рр. тощо.

За підсумками роботи комісії були прийняті відповідні рішення.

Престижність військової служби за контрактом

Військова служба за контрактом – це один з варіантів зайнятості особи. Сьогодні, як ніколи, це питання є досить актуальним.

Минулого тижня в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, вкотре відбувся семінар «З орієнтації на Службу в Збройних Силах України». На початку семінару, з вступним словом до безробітних звернулася фахівець з профорієнтації Ніна Барчук яка ознайомила присутніх з ринком праці регіону та перспективами працевлаштування.

Відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

У середу, 4 липня, голова районної ради Василь Двояк та голова райдержадміністрації Володимир Габурак завітали до Тлумацького відділенні поліції, щоб привітати працівників та керівництво відділення з нагоди професійного свята - Дня Національної поліції України.

Звертаючись до працівників районного відділення, Володимир Габурак та Василь Двояк висловили слова вдячності за сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм особового складу та побажали їм міцного здоров’я, наснаги, успіхів у почесній місії служіння українському народові.

Відбулась нарада щодо продовження будівництва берегоукріплювальних споруд на річці Дустрів

У вівторок, 3 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови райдержадміністрації Володимира Габурака відбулася нарада щодо продовження будівництва берегоукріплювальних споруд на річці Дустрів на території міста Тлумач.

На нараді були також присутні заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк, голова ОТГ Роман Круховський, начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА Роман Качур та начальник відділу будівництва РДА Ярослав Атаманюк.

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 2 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Володимира Габурака відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, першим заступником голови РДА Миколою Присяжнюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, міським головою Тлумацької ОТГ Романом Круховським, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Відбувся турнір з футболу пам'яті Віталія Козака

У неділю, 1 липня, у місті Тлумач на стадіоні «Колос» відбувся традиційний турнір з футболу пам'яті Віталія Козака, учасника антитерористичної операції на Сході України, який загинув у зоні бойових дій 21 червня 2015 року від кулі ворожого снайпера. У турнірі взяли участь команда учасників АТО району, команда працівників райдержадміністрації та районної ради і команда представників Тлумацької ОТГ.

У результаті цікавих та водночас напружених ігор, перемогу здобула команда учасників антитерористичної операції, другими були представники райдержадміністрації та районної ради, треті представники ОТГ.

Усі команди нагороджені кубком, грамотами та медалями.

Збір матеріалів


Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.