Skip to Content

Місцеві ради

Назва місцевої ради

Прізвище, ім'я та по-батькові Телефон
1 Тлумацька міська рада Корженьовський Володимир Михайлович 2-14-44
Салітра Володимир Любомирович 2-20-74
2 Обертинська селищна рада Хамут Віктор Броніславович 4-33-31
Городчук Мирослава Петрівна (секретар в/к) 4-31-86
3 Бортниківська сільська рада Слободян Галина Михайлівна

6-23-36

Гайдейчук Марія Василівна
4 Братишівська сільська рада Шкварок Марія Василівна 6-82-44
Худецька Наталія Миколаївна
5 Будзинська сільська рада Фотуйма Наталія Іванівна

3-37-18

Іваник Марія Марківна
6 Вікнянська сільська рада Красняк Мирослав Володимирович 6-14-71
Гордій Людмила Степанівна
7 Гавриляцька сільська рада Місюра Микола Степанович 4-52-35
Шевага Галина Степанівна
8 Гарасимівська сільська рада Колинецький Василь Михайлович 4-82-75
Комарніцька Ганна Федорівна
9 Гостівська сільська рада Нащук Ганна Юріївна 6-12-44
Грицак Ганна Василівна
10 Гринівецька сільська рада Гринишин Богдан Михайлович 6-72-93
Кукул Галина Василівна
11 Грушківська сільська рада
Худицький Ігор Іванович
6-16-36
Душинська Оксана Мирославівна
12 Делівська сільська рада Яворський Павло Северинович 3-37-16
Скрипник Оксана Євстахіївна
13 Долинська сільська рада Дземан Микола Ярославович 6-52-10
Посацька Уляна Володимирівна
14 Живачівська сільська рада Шевчук Павло Іванович 5-52-37
Шевчук Любов Ярославівна
15 Жуківська сільська рада Родчин Микола Юрійович 4-66-25
Процків Марія Іванівна
16 Ісаківська сільська рада Мороз Михайло Михайлович 5-16-32
Бойцан Людмила Йосипівна (секретар в/к)
17 Колінцівська сільська рад
Яців Василь Васильович
6-92-49
Білан Анастасія Василівна
18 Королівська сільська рада
Стасюк Василь Михайлович
6-24-31
Серемчук Ганна Іванівна
19 Кутищенська сільська рада
Налисник Богдан Іванович
6-31-40
Юськів Ольга Євгенівна
20 Надорожнянська сільська рада
Штиглян Іван Іванович
6-62-10
Солован Галина Михайлівна
21 Нижнівська сільська рада
Ковалюк Леся Степанівна
6-27-91
Винник Наталія Василівна
22 Озерянська сільська рада
Жирук Микола Михайлович
5-14-17
Циктор Оксана Михайлівна
23 Олешанська сільська рада
Двояк Богдан Володимирович
6-35-40
Шеремета Михайло Михайлович
24 Олешівська сільська рада
Кузів Михайло Васильович

5-42-10

Німа Світлана Ярославівна
25 Остринська сільська рада
Доронюк Віталій Євгенович
5-43-17
Скиба Леся Василівна
26 Палагицька сільська рада
Петрук Ігор Андрійович
2-13-61
Камінська Віра Петрівна
27 Петрівська сільська рада
Кушнір Михайло Федорович
5-18-40
Давнюк Оксана Михайлівна
28 Петрилівська сільська рада
Домин Ольга Михайлівна
6-32-85
Клим Марія Йосипівна
29 Підвербцівська сільська рада
5-12-48
5-12-22
30 Прибилівська сільська рада
Кондратенко Іван Іванович
6-21-99
Когутяк Любов Петрівна
6-21-22
31 Пужниківська сільська рада
Кушнір Михайло Васильович
6-23-05
Копитко Галина Ярославівна
32 Тарасівська сільська рада
Куцик Олег Павлович
2-12-77
Лапихрущ Віра Іванівка
33 Хотимирська сільська рада
Капуляк Дмитро Палійович
4-57-10
Гаврецька Надія Станіславівна
34 Яківська сільська рада
Загрійчук Василь Васильович
4-75-40
Загрійчук Марія Михайлівна

 



Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.